Podmienky nákupu

 1. Podmienky nákupu textilných rúšok:
  A: rúška sú dvojvrstvové, vyrobené zo 100% bavlny s gumičkou
  B: vyrábame jednu uni veľkosť
  C: rúška je možné prať pri teplote max 60 stupňov
  D: rúška distribuujeme do troch pracovných dní od prijatia objednávky, pri výrobe rúšok s vlastným logom od prijatia úhrady
  E: pri objednávke rúšok s vlastným logom je potrebná úhrada plnej sumy objednávky ešte pred začiatkom výroby
  F: v prípade, že máte gmailové konto, skontrolujte si prosím aj SPAM poštu. Maily s prílohami tam končia veľmi často
  G: pri preberaní tovaru je klient povinný skontrolovať obal balíka. V prípade, že je poškodený, treba túto skutočnosť hlásiť hneď na pošte. Štúdio Škerák nenesie zodpovednosť za poškodenie balíka  a prípadne aj jeho obsahu. Reklamácie poškodeného balíka a jeho obsahu neprijímame
  H: osobný odber rúšok je možný na adrese Krajná 724/76, Šamorín
  I: všetky ceny uvádzané na našich stránkach sú už vrátane aktuálnej sadzby DPH
  J: Štúdio Škerák (predajca) má právo na náhradu škody (podľa ust. § 420 a nasl. Občianskeho zákonníka), v prípade že si kupujúci objednal tovar, ktorý nestornoval resp. neodstúpil od zmluvy a zároveň od dopravcu neprevzal tento tovar. Pri neprevzatí objednávky sa účtuje paušálny poplatok 8E, v ktorom je zahrnuté poštovné a balné, vrátené poštovné a manipulačný poplatok.
  K: rúška a ani ochranné masky na tvár nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť

  E-shop textilných rúšok je vsadený do už fungujúceho e-shopu svadobných oznámení. Preto nie všetky informácie sa týkajú nákupu textilných rúšok. V prípade akýchkoľvek nejasností nás prosím kontaktujte mailom na studio [at] skerak.sk alebo telefonicky na čísle 0911 754 726.

   

 2. Cena svadobného oznámenia je tvorená:

  - jednotkovou cenou oznámenia podľa cenovej hladiny x počet kusov
  - a paušálnou cenou za grafické spracovanie textu a prípravu tlače vo výške 10 € za jeden objednaný model oznámenia
   

 3. Nie je stanovený minimálny počet objednaných kusov. To znamená, že si môžete objednať aj len 1ks oznámenia.
   
 4. Text na svadobné oznámenie si klient dodá vlastný. My Vám ponúkame zopár možností pre inšpiráciu, môžete si však vytvoriť vlastný, originálny text, prípadne aj motto.
   
 5. Farbu a typ písma si volíte z ponúknutých možností.
   
 6. Font a farba písma, ktoré sú na nafotených modeloch v e - katalógoch nemusia byť vždy k dispozícii v našej tlačiarni. Neakceptujeme preto objednávku s výberom farby písma alebo fontu typu: "ako vzor".
   
 7. Oznámenia tlačíme v rôznych jazykových mutáciách. Podklady je nutné dodať preložené v danom jazyku a v elektronickej podobe. Služba je bez príplatku.
   
 8. Nakoľko farebné podanie zobrazených fotografií svadobných oznámení je ovplyvnené parametrami monitora, nemusia sa Vám zobraziť farby zodpovedajúce skutočnosti. V prípade pochybností o farbe alebo štruktúre papiera sa radšej vopred informujte na info [at] svadobneoznamenia.sk. Prípadne si zakúpte vzorku svadobného oznámenia alebo si ho pozrite v katalógu u niektorého z našich predajcov.
   
 9. Ku väčšine svadobných oznámení nie sú originál pozvánky ku stolu. Pozvánku je možné zakomponovať priamo do textu oznámenia. Vy si len určíte, koľko kusov oznámeni bude s pozvánkou ku stolu a koľko kusov oznámení bez pozvánky. Služba je bez príplatku. Pokiaľ máte záujem o klasické extra pozvánky ku stolu, vyrábajú sa na mieru vo vizitkovom formáte na bielom alebo krémovom podkladovom papieri s rovnakým fontom a farbou písma ako je svadobné oznámenie. Takáto pozvánka je v cene 0,30€ /ks.
   
 10. Pozvánky ku stolu ako extra kartičku, alebo počet oznámení s pozvnánkou a bez pozvánky nám napíšte do kolonky "poznámka" pri sfinalizovaní objednávky v "pokladni". Počet objedávaných kusov oznámení, ak sa delia na oznámenia s pozvánkou a bez nej, napíšte súčet všetkých oznámení spolu.
   
 11. V prípade záujmu Vám vieme vyrobiť aj menovky na stôl a MENU karty. Ohľadom podmienok sa informujte mailom prosím.
   
 12. Objednávka musí byť vypísaná s rozlíšením veľkých a malých písmen.
   
 13. Po obdržaní objednávky Vám zašleme zálohovú faktúru vo výške 50% výslednej sumy objednávky na úhradu. Po jej úhrade považujeme Vašu objednávku za  záväznú. Pri platbe zálohovej faktúry nezabudnite uviesť variabilný symbol, teda číslo faktúry /bez písmena P/, aby sme si Vašu platbu vedeli nájsť a priradiť ku Vašej objednávke.
   
 14. V prípade, že máte gmailové konto, skontrolujte si prosím aj SPAM poštu. Maily s prílohami tam končia veľmi často.
   
 15. V prípade platby poštovou poukážkou Vám odporúčame zaslať mailom zoskenovaný doklad o platbe, nakoľko identifikácia platby je v takomto prípade zdĺhavá - môže trvať aj viac ako dva týždne.
   
 16. Po pripísaní zálohovej platby na náš účet Vám do 5-tich pracovnych dní vytvoríme grafický návrh, ktorý Vám pošleme mailom na korektúru. Grafikou sa rozumie text a jeho rozmiestnenie tak, ako sa bude tlačiť na svadobné oznámenie. Obrázok alebo scan samotného oznámenia sa nezasiela. Až po odsúhlasení zaslanej grafiky postúpime oznámenia do tlače.
   
 17. Po odsúhlasení grafického náhľadu nie je možná reklamácia vytlačených oznámení.
   
 18. Ak si nie ste istí grafickým alebo farebným prevedením oznámenia, odporúčame Vám dať si vytlačiť 1ks vzorového oznámenia a až po jeho zhliadnutí si odsúhlasiť finálnu tlač zvyšných oznámení. Čas výroby oznámení sa síce predĺži, ale predídeme tým možným nedorozumeniam a komplikáciám.
   
 19. V prípade, že Vám grafický náhľad nepríde do piatich pracovných dní od úhrady zálohovej faktúry, skontrolujte si prosím SPAM poštu a až potom nás kontaktujte mailom.
   
 20. Pri storne objednávky po vytvorení a zaslaní grafického náhľadu Vám bude účtovaný storno poplatok vo výške paušálneho poplatku za výrobu grafiky, t.j. 10€ + manipulačný poplatok vo výške 5€. Storno poplatok je teda spolu v hodnote 15€. Storno poplatok Vám bude odrátaný zo zálohovej platby. Rozdiel medzi zaplatenou sumou zálohovej faktúry a storno poplatku Vám bude vrátený na Váš účet najneskôr do dvoch týždňov od písomného doručenia žiadosti o storno objednávky.
   
 21. Termín spracovania a odoslania objednávky je maximálne 10 pracovných dní od odsúhlasenia grafického návrhu. Zvyčajne však kratšie. Všetko záleží od vzájomnej komunikácie. Pri posielaní objednávky poštou treba rátať s ďalšími dvomi alebo tromi pracovnými dňami potrebnými na doručenie.
   
 22. Za expresné spracovanie objednávky do 5-tich pracovných dní si účtujeme príplatok + 20% z celkovej hodnoty objednávky.
   
 23. Oznámenia sa odovzdávajú klientom neposkladané a nenaaranžované. Všetky potrebné komponenty a výrezy sú súčasťou objednávky.
   
 24. Oznámenia posielame poštou na dobierku na zvyšnú sumu, prípadne je možné si ich prevziať osobne v kancelárii Štúdia Škerák na Seneckej ceste 24B v Šamoríne. Odporúčame Vám telefonicky alebo mailom sa informovať ohľadom otváracích hodín.
   
 25. Ak ste robili objednávku u niektorého z našich obchodných partnerov vrámci celého Slovenska, oznámenia si môžete vyzdvihnúť tam. Poštovné a balné Vám však bude účtované podľa aktuálneho cenníka.
   
 26. Poštovné a balné je spoplatnené paušálnou sumou nasledovne: SR - 5€, ČR - 15€, iné krajiny EU - 20€.
   
 27. Pri posielaní tovaru do zahraničia je potrebné faktúru za oznámenia uhradiť dopredu v plnej výške.
   
 28. Na vyžiadanie je možné objednávku poslať aj kuriérom. Cena za túto službu bude stanovená individuálne pri každej objednávke.
   
 29. Pri preberaní tovaru je klient povinný skontrolovať obal balíka. V prípade, že je poškodený, treba túto skutočnosť hlásiť hneď na pošte. Štúdio Škerák nenesie zodpovednosť za poškodenie balíka a prípadne aj jeho obsahu. Reklamácie poškodeného balíka a jeho obsahu neprijímame. 
   
 30. Všetky ceny uvádzané na našich stránkach sú už vrátane aktuálnej sadzby DPH.

  Želáme Vám príjemné nakupovanie. :)
   

 

latest Running | NIKE AIR HUARACHE